Dėstau šį dalyką universitete ir viešų paskaitų formatu jau virš dešimt metų. Netektys, pagalba išgyvenantiems krizes yra mano prioritetinės sritys, kuriose sukaupta daug teorinių žinių, praktinės bei asmeninės patirties. Kaip bebūtų gaila, tačiau netektys yra mūsų gyvenimo dalis, bet gyvename kultūroje, kurioje netekties samprata dažnai apsiriboja skyrybomis ir artimųjų netektimi, nenorima matyti mirties, baigtinumo, sunkūs išgyvenimai nepageidaujami, aplinka spaudžia vėl „būti geros formos“, „susitvarkyti“ greičiau. Todėl šių seminarų metu norisi visų pirma kalbėti apie netektis, bandyti suprasti, kas vyksta su Jumis ir Jūsų artimaisiais, kai jie išgyvena psichologinę krizę. Taip pat bus siekiama praplėsti supratimą apie netektis, netekties išgyvenimus, psichologines krizes bei pagalbos galimybes išgyvenantiems krizes. Manau, kad šios žinios yra labai reikalingos kiekvienam iš mūsų, įveikiant savas krizes ar padedant savo artimiesiems. Svarbu, kad suprastumėte, kas vyksta su Jumis ir kitais, netekus. Įveikta netektis skatina asmenybės augimą.

Seminaro tikslas - suteikti žinių apie netektis, psichologines krizes bei psichologinės pagalbos galimybes ir principus išgyvenantiems netektis. Seminare bus pristatoma netekties samprata, netekčių klasifikacija; psichologinės krizės samprata, požymiai, fazės; aptariamos psicholginės pagalbos galimybės išgyvenanatiems psichologines krizes; supažindinama su gedėjimo procesu, kriterijais, skiriančiais normalų ir komplikuotą (patologinį) gedėjimą; netekties išgyvenimų ypatumais ir pagalba netektį išgyvenančiam vaikui.

Noriu sukurti saugią erdvę, kurioje galėtumėte išsakyti jautrius dalykus, tiesiog kalbėtis apie netektis Jūsų gyvenime. Todėl seminaras vyksta mažose iki 8 žmonių grupėse, kuriose bus galimybė ne tik gauti svarbios informacijos, bet ir pasidalinti, tuo, kas Jums rūpi, skaudu ir aktualu.

Seminaras vyksta du darbo savaitės vakarus (ketvirtadieniais ir penktadieniais) nuo 18.30 val. iki 20.30 val. Seminaro tiksli data bus pranešta, susirinkus grupei. Registruotis seminarui reikia užpildžius registracijos formą. Dviejų dienų seminaro kaina – 50 eurų.

Skambinkite: +37067604849, Aušra

Next